úterý 30. července 2013

Prázdninová

Jak tak na to koukám, jsem pěknej lenoch. Bohužel, nebyl čas. Za tu dobu jsem ale zvládla spoustu věcí, víc, než jsem si mohla představit. Proběhla akce, kterou jsem připravovala půl roku, úspěšně jsem postoupila do dalšího, posledního ročníku svého středoškolského studia a "zaparlošovala" jsem si ve Francii. (EYP všem doporučuji, pokud vás alespoň trochu zajímá politika a mezinárodní vztahy a umíte alespoň trošku mluvit anglicky, tak to určitě musíte vyzkoušet!)

Prázdniny pro mě začátkem srpna končí, jdu na brigádu. Pokud jste z Brna, zajděte na zmrzku v Aidě na Orlí, třeba tam na sebe natrefíme. No a jelikož jsem přes prázdniny "intelektuálně" nevybitá, a mám potřebu dělat milion věcí zaráz, vzpomněla jsem si, že kdysi existoval tento blog. Rozhodla jsem se, že svoji kariéru profesionálního fotografa nezahodím za hlavu a začnu zase fotit a třeba se mi jednou splní můj sen a budu fotit s profesinálama a fotky mi otisknou v nějakým časopise. Takže pokud byste měli zájem být mým pokusným králíkem, jsem vám plně k dispozici!

Nějakou záhadou na mě vykoukly fotky, co jsem dělala už asi před dvěma rokama. Marek tenkrát dostal samostatný albíčko i na rajčeti, tak si ho zaslouží i tady. Protože se mi ty fotky povedly!

As we can see, I am quite lazy. Too pity, I had no time. But I did a lot of things by that time! There was an event which I was preparing for more than half a year, I managed to pass my pre-last school year and I did a little of the EYP in France.  

For me, holidays are over by the start of August. I have my summer job, selling icecream in Brno. Come to visit me, huh? :) As I have a lack of "education" during summer and I need to do a loooot of things all the time, I suddenly remembered my blog. And I have decided not to throw away my career of professional photographer and maybe, one day, my dream comes true and I will have my photos printed in some magazine.

And by a coincidence, I saw my pictures from two years ago. Marek got an album on my "personal" site so he gets an article here as well. Enjoy!

4 komentáře:

  1. ty fotky si vážně zaslouží svoje album, ta předposlední je nejvíc roztomilá :3 :D

    OdpovědětVymazat
  2. Škoda, Brno mám trochu z ruky, jinak bych si zmrzku dala hned :D
    (Ještě k tomu co si mi psala na blog) No protože je to setsakramentsky dobré! :D Já se omlouvám, ale tvýho kámoše vegetariána bych musela zabít asi.
    Děkuju za follow, těším se na další tvoje články :)

    OdpovědětVymazat